Hoides koos liitlastega Vaba Eestit 

Eesti Reservohvitseride Kogu Teeneteristi Nõukogu otsustas läheneva Võidupüha eel tunnustada EROK Kuldristiga Soome vennasorganisatsiooni RUL esimeest major Mikko Halkilahtit pikaajalise koostöö ja rahvusvahelise toetuse eest.

„Soomes on ühtsesse organisatsiooni (RUL) koondunud üle 20 tuhande reservohvitseri ja see on meile alati olnud eeskujuks,“ rääkis EROK esimees major Andre Lilleleht. „Oleme võtmas suuremat vastutust liitlasriikide reservohvitseride ühendamisel ja ka siin on major Halkilahti ja RUL liikmete toetusest olnud väga palju abi.“

Major Mikko Halkilahti on RUL esimees olnud aastast 2014.

EROK korraldab augustis Tallinnas kuni 600 osavõtjaga NATO reservohvitseride esindusorganisatsioonide CIOR ja CIOMR suvekongressi. Samuti valmistub EROK liikmeskond CIOR eesistumiseks aastatel 2022-2024.

Kokku otsustas EROK Teeneteristi Nõukogu anda tänavuse Võidupüha eel välja kaheksa teeneteristi.

Eesti kaitseväelastest pälvis EROK Hõberisti 2. jalaväebrigaadi ülem kolonel Eero Rebo, kes on aastaid kaasanud reservohvitsere oma juhitud brigaadi tegevusse

EROK Raudrist pälvisid mjr Ivo Reimann KV Toetuse väejuhatusest, ltn Alar Nigul ja n-ltn Marko Tooming EROK Põhja osakonnast, st-vbl Andreas Rebane KV 1. jalaväebrigaadist ja st-vbl Margus Isotamm KV 2. jalaväebrigaadist ning n-vbl Heiki Magnus EROK Lääne osakonnast.