Hoides koos liitlastega Vaba Eestit 

EROK 2021 üldkoosolek on välja kuulutatud

EROK üldkoosolek on planeeritud toimuma 19.06.2021 algusega kell 14:00 ehk samal päeval kui laskmiste II karikaetapp. Mõlemad üritused toimuvad KL Männiku lasketiirus, üldkoosolek toimub finaaltiirus.
Kõik EROK liikmed on oodatud osalema 2021. a üldkoosolekul. Kui te muidu ei ole EROK tegemistel väga silma peal hoidnud, siis üldkoosolek on see koht, kuulete mis toimus eelmisel aastal ja kuhu suunas liigume see aasta ning mida toob kaugem tulevik. Oodata on külalisesinejat ja oma liikmete sõnavõtte.
Juhatus annab ülevaate EROK majanduslikust seisukorrast ja liikmetel tuleb kinnitada majandusaasta aruanne ning selle aasta eelarve.
Selle aasta koosoleku üheks oluliseks punktiks on uute juhatuse-, vanematekogu- ja aukohtu liikmete valimine, kõigil täisliikmetel on õigus anda oma hääl meelepärastele kandidaatidele. 
Lõpuks antakse üle ergutused meie silmapaistvatele tegijatele
Ära jäta võimalust kasutama, tule ja osale organisatsiooni tuleviku kujundamises ning kohtu sõprade ja võitluskaaslastega. Kui sa siiski tulla ei saa siis volita mõnda võitluskaaslast enda eest osalema ja hääletama.
Kogunemine ja registreerumise algus 13:30! 

Kanditaate tutvustava info, volituse põhja, päevakava ja muu kohta saab rohkem infot EROK peasekretärilt - ltn Mari Uuemaa mari.uuemaa@erok.ee

Kohtumiseni 19.06 Männikul!