Hoides koos liitlastega Vaba Eestit 

EROK otsib Pärnumaa aasta ISA

Eesti Reservohvitseride Kogu (EROK) koostöös Pärnumaa Omavalitsuste Liidu (POL) ja Pärnu linnaga korraldab konkursi Pärnumaa aasta ISA leidmiseks Pärnumaal kohaliku elu edendamisse panustanud tublimate isade hulgast. Seda tublide meeste märkamiseks, kodanikuühiskonna tugevdamiseks ja tasakaalustamiseks.

„Soovime juhtida tähelepanu vanemlikele väärtustele ning märgata ja tunnustada igapäevaselt meie kõrval tegutsevaid tublisid isasid, kes leiavad aega ühtemoodi panustada oma lastesse kui ka kogukonda. Konkursi käigus selgitatakse välja tublimad Pärnumaa isad, kelle peres kasvab või on üles kasvatatud vähemalt kaks last ning kellel on oma kogukonnas eduka tegutsemise kõrvalt jagunud aega samavõrra tähelepanu, hoolt ja armastust oma perele. Vajalik on kandidaadi kirjalik nõusolek,“ rääkis Pärnumaa aasta ISA konkursi Pärnumaa piirkonna kontaktisik, reservohvitser Jaanus Ots.

Pärnumaa aasta ISA kandidaate saab esitada kuni 30.septembrini. Selle aasta märksõna on turvalisus. „See tähendab, et käesoleval aastal soovime rohkem tähelepanu pöörata neile isadele, kes on moel või teisel lisaks heaks isaks olemisele panustanud oma kogukonna siseturvalisusesse, kas läbi oma töö või vabatahtliku tegutsemise kogukonnas (naabrivalve, ohutusalane tegevus, abipolitseis jm kaasa löömine jms),“ selgitas Ots.

Pärnumaa aasta ISA kandidaate saavad esitada Tori, Häädemeeste, Lääneranna, Põhja-Pärnumaa, Saarde ja Kihnu vald, Pärnu linn, Tõstamaa, Paikuse ja Audru osavald, Päästeameti Lääne Päästekeskus, Politsei- ja piirivalveameti Lääne prefektuur ja Kaitseliidu Pärnumaa malev. Iga institutsioon saab esitada ühe kandidaadi.

Iga kandidaadi kohta tuleb hiljemalt 30. septembriks e-posti aadressil info@aastaisa.ee konkursikomisjonile saata esildis järgmiste andmetega: kandidaadi nimi, info laste kohta (mitu), panus kogukonda tööalane või vabatahtlik, muu info, mis kandidaati iseloomustab.

Esildised vaatab oktoobrikuu jooksul läbi kuueliikmeline komisjon, kuhu kuuluvad Eesti Reservohvitseride Kogu Pärnumaa osakonna, POLi ja Pärnu linna esindajad. Pärnumaa aasta ISA tiitel kuulutatakse välja ja antakse pidulikult üle isadepäeval, 13.novembril Pärnu Raekoja saalis. Üritusele kutsutakse kõik nomineeritud kandidaadid.

Pärnumaa aasta ISA premeeritakse nimelise seinaplaadi, tänukirja ja spaapaketiga kogu perele. Kõiki nomineerituid premeeritakse tänukirja ja spaapaketiga kogu perele.

Loe täpsemalt:  www.aastaisa.ee

Lisainfo:
Jaanus Ots
Pärnumaa aasta ISA konkursi EROK Pärnumaa piirkonna kontaktisik
info@aastaisa.ee