Hoides koos liitlastega Vaba Eestit 

EROK sügisseminar 2021

20. november toimub Viinistus EROKi sügisseminar, kus sel korral räägime riigi plaanidest ja
toimimisest võimaliku sõjalise kriisi tingimustes ning reservohvitseri võimalikest rollidest selles.
Selle aastane sügisseminar toimub Viinistu Kunstisadamas kuid selleks, et seminarist osa saajate ring oleks suurem, toimub üritus uuenduslikuna hübriidvormis kus osaleda saab ka veebiülekande vahendusel. 

Ettekanded tulevad teemadel:
Riigikantselei „Lai riigikaitse ja vastupanuliikumine“ - Millised on valitsuse plaanid laia riigikaitse kontseptsiooni arendamisel ja elluviimisel lähiaastatel? Millised sektorid ja kuidas on kaasatud? Milline võiks olla reservohvitseride roll selles rahuajal?
Riho Ühtegi, brig-kin „Kaitseliidu roll maakaitses ja laias riigikaitses“ - Millised on käimasolevad ja planeeritavad muudatused Kaitseliidu rollis, eesmärkides ja väljaõppes, et täita oma kohustused laia riigikaitse ühe olulise tugisambana? Kuidas ja miks peaks iga reservohvitser rahuajal Kaitseliidu tegevusse panustama?
Uku Arold, kol-ltn „Venemaa informatsiooniline mõjutustegevus Eesti vastu eile, täna, homme“ - Kuidas on olukord täna, mida oodata selles vallas homme?
Aavo Kokk, kpt (r) „Segased ajad, selged lood“ - Tsiviiljuhtimispraktikatest segastel aegadel. Mida peab juht teisiti tegema, et tagada ettevõtte edukas toimimine kriisi, seal hulgas sõjalise kriisi tingimustes, isegi siis, kui jääb oma ettevõttega maha okupeeritud alale?

Ootame kõiki EROK liikmeid osalema, kui sa ei ole veel EROK liige aga seminar tundub põnev ja tahaksid osaleda siis liitu kohe SIIN!
Kohtume Viinistus!

NB Covid-19 info: vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele saavad avalikes majutusasutustes toimuvatel üritustel osaleda vaid kehtiva vaktsineerimis- või Covid-19 läbipõdemistõendi omanikud.