Hoides koos liitlastega Vaba Eestit 

EROKi laskevõistluse kaitseväe juhataja auhinnale võitis KVPS võistkond

Eesti Reservohvitseride Kogu XXII rahvusvahelise laskevõistluse kaitseväe juhataja auhindadele võitis neljadat aastat järjest kaitseväe peastaabi võistkond.

Männikul laupäeval toimunud võistluselt viis kaitseväe juhataja vimpli koju kaitseväe peastaabi võistkond koosseisus mjr Lembit Mitt, mjr Rain Muru, mjr Vladimir Kuznetsov ja v-vbl Edik Koppemann. Peastaabi võistkond võttis esikoha nii M14 300 m kui ka püstoli H&K USP 25 m laskeharjutuse ja oli kolmas Galil AR 100 m harjutuses.

Teise koha saavutas Kaitseliidu Tallinna malev koosseisus ltn Aavo Pekri, n-ltn Kardo Merivald, n-ltn Toomas Niinemäe ja kpr Raul Erk. Üldarvestuses kolmandaks jäänud meredivisjoni võistkond (kpt Matti Kanep, kpt Mihkel Madalvee, lpn Mart Martma ja srs Märt Orro) oli ühtlasi parim Galil AR harjutuses.

Covid piirangute tõttu osales sel aastal välisvõistkondi vaid Soomest ning Team Finland 2 saavutas 10 koha. Kokku osales 19 võistkonda.

Individuaalarvestuses oli parim ltn Aavo Pekri, kes oli esimene ka veteranide arvestuses. Teise koha saavutas kpr Raul Erk ja kolmanda v-vbl Edik Koppemann. Parim naine oli v-vbl Siiri Kuusmam õhuväest. Parim noor oli n-ltn Egert Laur.


TULEMUSTEGA TUTVU SIIN

PILTE VAATA SIIT

2018 - 2021 aasta võtjaks tulnud Kaitseväe peastaabi võistkond
     2018 - 2021 aasta võtjaks tulnud Kaitseväe peastaabi võistkond